ستاره مارکت ، اولین و بزرگترین هایپر مارکت آنلاین لوازم بله برون، عقد و عروسی

۱+۵ نکته مهم مراسم بله برون به همراه عکس نظرات و کامنت ها

عروس خانم و آقا داماد عزیز وقتی که این مطلب رو میخوانید احتمالا از قبل قدم در راه شیرین و پر استرس ازدواج گذاشته اید یا قرار است به زودی قدم در این راه بگذارید . ما در فروشگاه اینترنتی ستاره مارکت سعی کردیم با مطالب و راهنمایی شما این راه پر استرس را برای شما آسان کنیم . ستاره مارکت با فراهم کردن تمامی لوازم و ملزومات بله برون –عقد –عروسی  همراه شما عزیزان باشد .

مراسم بله برون

مراسم بله برون چیست؟

بله برون همانطور که از اسمش برای گرفتن بله از عروس خانم و خانواده عروس برگزار میشود. مراسم بله برون از اساسی ترین مراسمات بعد از خواستگاری هست 

چه افرادی برای مراسم بله برون دعوت می شوند؟

برای این مراسم خانواده درجه یک داماد جز ارکان اصلی هستند. این اعضا شامل پدر بزرگ و مادربزرگ و عمو و عمه و دایی و خاله و برادر و خواهر میباشد . ترجیحا از آوردن کودک به این مراسم خودداری کنید.

لباس بله برون و مدل مو و آرایش بله برون چیست؟

همان طور که گفتیم بله برون از خواستگاری رسمی تراست معمولا در این مراسم پیراهن انتخاب مناسبی است .البته بهتر است که فکر پوشیدن لباس پرزرق و برق رو از سر به در کنید .انتخاب لباس برای بله برون

باید متناسب با رسوم و فرهنگ خانوادها باشد اگر تصمیم به حجاب دارید بهتر است از کت شلوار یا کت دامن استفاده کنید و بهتر است از رنگهای روشن انتخاب کنید. برای مدل مو حتما از مدلهای ساده باشد تا در عین سادگی آراستگی هم داشته باشد پیشنهاد ما موی های باز برای بله برون است .ارایش صورت هم ترجیحا ملیح و طبیعی باشد نیازی به آرایشگر نیست که آرایش بله برون را برای شما انجام دهد .

پذیرایی مراسم بله برون چیست؟

معمولا بعد از صحبتها و گرفتن بله از عروس و دادن هدایا پذیرایی با شیرینی و شربت انجام میشود . البته بعضی از خانواده ها رسم دارند که برا بله برون کیک تهیه کنند که کیک توسط عروس و داماد بریده و سرو میشود. سرو شام در این مراسم الزامی نیست و کاملا به شرایط خانواده عروس بستگی دارد

هدایای بله برون چیست؟

  • قرآن کریم : به عنوان اولین خرید به یمن برکت و خوشبختی تهیه میشود.
  • انگشتر نشان :اصلی ترین هدیه بله برون انگشتر نشان است که معمولا به عروس تقدیم میشود در بعضی خانواده ها طبق رسوم خانواده داماد انگشتر را تهیه میکند در اوقاتی هم شخص داماد به تنهایی برای خرید حلقه اقدام میکندالبته باید در نظر گرفته شود که خانواده ها از این کار ناراحت نمیشوند .نکته دیگر بهتر است که انگشتر نشان کم زرق و برق باشد چرا که در این صورت قابلیت استفاده روزمره را داراست.
  • چادر : از ثابت ترین هدایا بله برون چادر عروس است. که معمولا از رنگهای روشن و شاد تهیه میشود
  • کله قند بله برون:به عنوان اولین شیرینی با تزیین خاص برای عروس برده می شود که در اکثر اقوام ایرانی در شب بله برون شکسته میشود .
  • دفتر بله برون: معمولا صحبتهایی که در شب بله برون بین بزرگان گفته میشود در این دفتر ذکر میشود که شام مهریه شیربها و… میشود الان دفتر های جدید بنا به سلیقه های مختلف در فروشگاه آنلاین ستاره مارکت قابل تهیه است.

 خیلی خوشحالیم که توانستیم با کادری مجرب و حرفه ای همراه با مشاورین متخصص بستری را فراهم کنیم تا کمبود مرجع جامع اطلاع رسانی مراسم بله برون و عقد و عروسی را جبران کرده باشیم و اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی لوازم بله برون و عقد و عروسی را به نام ستاره مارکت برای خریدی لذت بخش و آسان با تنوع مدل و طرح و کیفیت عالی برای شما عروس خانم ها و دامادهای عزیز ایجاد کردیم تا بتوانیم خدمتی به همه جوانان ایران عزیز کرده باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0